biedronka
Aktualności

Czy Biedronka będzie otwarta w niedzielę?

Mamy już kilka sklepów, które funkcjonują jako placówki pocztowe w niedzielę. Żabka, Intermarche, Kaufland – czy Biedronka do nich dołączy? Sprawdźmy to.

Sieć sklepów Biedronka, czyli grupa Jeronimo Martins Polska – testuje w niektórych placówkach usługę pocztową. Jest ona realizowana we współpracy z Pocztą Polską. Czy dołączą do Żabki, Intermarche i Kauflandu?

Czy Biedronka dołączy do innych sklepów w niedzielę?

Poczta Polska we współpracy z Biedronką prowadzi pilotażowo usługę odbioru przesyłek pocztowych – tak czytam na Wirtualnych Mediach. Testy odbioru przesyłek w ramach sieci „Odbiór w Punkcie” to kontynuacja podjętej już wcześniej z Biedronką współpracy.

„Od ponad 2 lat klienci Poczty Polskiej mogą odbierać przesyłki z automatów paczkowych, zlokalizowanych w sklepach Biedronka. Dostrzegając wzrastającą popularność odbiorów przesyłek w punktach i automatach, Spółka wraz z Jeronimo Martins Polska S.A., podjęły decyzję o testowym poszerzeniu dotychczasowej współpracy. W jej rezultacie odbiór przesyłek możliwy będzie bezpośrednio w sklepach Biedronka przy okazji codziennych zakupów” – informowała w rozmowie z portalem Wirtualne Media Justyna Siwek – rzeczniczka prasowa Poczty Polskiej.

Biedronka prowadzi już handel w niedziele w dwóch placówkach w naszym kraju. Są to sklepy franczyzowe w Różyńcu w województwie śląskim oraz w miejscowości Dobrzyca niedaleko Kalisza. Dzięki współpracy z Pocztą Polską – w niedzielę będą mogły być otwarte również inne sklepy tej sieci handlowej.

Źródło informacji: TVS

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.