warsztaty dla kobiet
AktualnościLifestyle

Bytomskie warsztaty dla kobiet

W Centrum Kobiety Jaspis w Bytomiu powstały warsztaty dla kobiety, które są realizowane w ramach programu bytomskiej placówki.

Bytomskie warsztaty dla kobiet są zatytułowane „Ubrane w talent”. Program został stworzony przez Centrum Kobiety Jaspis w Bytomiu. Organizacja w naszym mieście od ponad roku wspiera rozwój osobisty bytomianek.

– Warsztaty zostały stworzone z myślą o kobietach, które potrzebują zmiany w swoim życiu właśnie w obszarze swoich pasji, zainteresowań i talentów. To oferta dla pań,  które potrzebują bodźca do zmiany, inspiracji – mówiła Anna Gomuła, wiceprezes Fundacji Abiel.

Bytomskie warsztaty dla kobiet

Program ten ma dwa różne charaktery spotkań. Pierwszy wariat to wywiady z interesującymi gośćmi, a drugi to warsztaty w małych i kameralnych grupach, gdzie uczestniczki odkrywają swoje mocne zalety.

– W czasie tych spotkań jest też miejsce na to, by uczestniczki mogły się lepiej poznać, a przede wszystkim, by mogły nawiązać wzajemne relacje i spędzić miło i pożytecznie czas. Trzeba podkreślić, że panie są bardzo zaangażowane i zainteresowane proponowanymi treściami – przekonywała Katarzyna Siudyła, jedna z prowadzących oraz współtworzących warsztaty.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich nowe FIO na lata 2021 – 2023”. Jest on realizowany przez grupę nieformalną pod nazwą Kobiety Jaspis.

– Jest to pierwszy tego typu projekt w Centrum Kobiety Jaspis dlatego organizatorzy projektu przewidują możliwość wznowienia tych warsztatów, jeśli tylko będzie zainteresowanie ze strony uczestniczek – mówiła Anna Gomuła.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.