Aktualności

Bytomianin w The Voice of Poland

Bytomianin swoim rockowym występem, podbił serca nie tylko publiczności, ale także jurorów 12. edycji popularnego talent show – The Voice of Poland.

Mowa o Mariuszu Świątczaku. 27-letni bytomianin wystąpił w popularny talent show – The Voice of Poland. To już 12 edycja tego programu rozrywkowego. Mariusz zaprezentował rockowy utwór walijskiego zespołu Stereophonics i tym samym oczarował publiczność oraz jurorów.

Bytomianin w The Voice of Poland

bytomianin w the voice of poland

Przytoczmy krótko postać Mariusza Świątczaka. Bytomianin jest absolwentem Technikum nr 4, a na co dzień zajmuje się mechaniką lotniczą. Kocha swoją prace, ale jego największą pasją jest właśnie śpiew. Dlatego udał się do znanego talent show.

– Śpiewam od dziecka, ale swój głos zacząłem szlifować w chórze Chorus Sancto Gregorius w Szombierkach. Obecnie jestem wokalistą rockowo-metalowego Pure Desire. Mamy na swoim koncie album i kilkanaście koncertów – mówił wokalista Mariusz Świątczak.

Przesłuchanie w ciemno Mariusza

Przesłuchanie w ciemno – co to jest? Wygląda to tak, że uczestnik programu wychodzi na scenę i zaczyna śpiewać, a jurorzy są odwróceni tyłem do uczestnika programu. Nie widzą go, ale słyszą co śpiewa i jak śpiewa. Gdy podejmą decyzję na tak to wciskają duży przycisk przy fotelu i odwracają się. Po zakończeniu przesłuchania są opinie jurorów, a na sam koniec uczestnik wybiera trenera/trenerów, z którym będzie dalej działał w talent show.

Mariusz Świątczak w swoim przesłuchania pokazał jak wykonuje rockowy numer walijskiego zespołu Stereophonics. Jego występ spodobała się wszystkim i podbił serca każdej osoby znajdującej się na sali. Odwrócili się wszyscy trenerzy: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron z Afromental. Mariusz wybrał na swoich trenerów Tomsona i Barona z Afromental.

Tutaj możecie zobaczyć występ bytomianina: https://voice.tvp.pl/56078074/mariusz-swiatczak-maybe-tomorrow.

Za Mariusza trzymamy ogromne kciuki i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.