bezpłatne warsztaty dla dzieci od profilingua
Lifestyle

Bezpłatne warsztaty dla dzieci od ProfiLingua

W naszym mieście ruszają bezpłatne warsztaty dla dzieci od ProfiLingua w Agorze Bytom. Dzięki nim wasze pociechy odkryją świat nauki, a tych ciut starszych przygotują do egzaminów.

Nasze dzieci często zadają nam pytania pokroju: „Jak zostać detektywem? Jak stworzyć rakietę? Jak wykorzystać kroplę wody jako lupę?”. Odpowiedzi na te pytania najmłodsi znajdą na bezpłatnych warsztatach edukacyjnych w samym sercu Bytomia. Zajęcia ruszyły wczoraj, ale nadal można się na nie zapisać. Na uczestników warsztatów czeka również konkurs z nagrodami.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci od ProfiLingua

Warsztaty dla małych odkrywców to trzy zajęcia, które pozwolą poprzez zabawę przybliżyć wiedzę z różnych dziedzin nauki: matematyka, fizyka, biologia, plastyka, muzyka i kodowanie. Dzieci dowiedzą się między innymi jak fachowo zbierać odciski palców, stworzyć magiczną latarnię, zaprojektować rakietę kosmiczną, poruszać się robotem lub jak eksperymentować ze światłem i kolorem. Przewodnikiem po świecie nauki będzie Pan Bystrzak, który zabierze dzieci do tajemniczego lasu czy Galaktyki Tajemnic.

Kreatywne i ciekawe zadania przeplatane będą logicznymi zagadkami, warsztatami językowymi, malowaniem twarzy oraz licznymi konkursami dla najmłodszych. Jak było tego mało, to każdy z uczestników warsztatów otrzyma specjalną niespodziankę.

Bezpłatne zajęcia są organizowane przez szkołę językową ProfiLingua. To cykl trzech 50-minutowanych warsztatów, które odbywają się raz w tygodniu w Agorze Bytom przy Placu Kościuszki 1. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 14 lat, w różnych grupach wiekowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie szkoły językowej lub pod numerem telefonu 726 410 094.

Zajęcia nie tylko dla dzieci, ale także dla ciut starszych

Dla trochę starszych dzieci, szkoła językowa przygotowała darmową ofertę, dotyczącą przygotowań do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnych. Zajęcia składają się z trzech bezpłatnych spotkań, w trakcie których lektorzy pomogą w przygotowaniach do egzaminów z języka angielskiego. Prowadzący pokażą przydatne strategie egzaminacyjne oraz pomocne techniki do radzenia sobie z presją czasu.

Warsztaty „Przedszkolaki Bystrzaki” i „Bystrzakowa Akademia Naukowa”

Zapisy: Pod numerem telefonu 726-410-094 i na stronie www.profi-lingua.pl
Start: 6 września
Miejsce: ProfiLingua, Agora Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1
Więcej informacji: www.profi-lingua.pl

Źródło informacji: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.