akcja bezpieczna 11
Aktualności

Akcja „Bezpieczna 11” w Bytomiu

W ubiegły piątek bytomscy policjanci przeprowadzali akcję „Bezpieczna 11”. Mundurowi dokonywali pomiaru prędkości na drodze krajowej nr 11 w Bytomiu.

8 październik policja w Bytomiu prowadziła działania na drodze krajowej numer 11. Funkcjonariusze podczas akcji „Bezpieczna 11” dokonywali pomiaru prędkości, egzekwowali od kierowców i pieszych obowiązku przestrzegania zasad ruchu drogowego. To wszystko po to by poprawić bezpieczeństwo na bytomskich drogach.

Akcja „Bezpieczna 11” w Bytomiu

To oryginalna akcja stworzona przez bytomskich Wydział Ruchu Drogowego. W piątek – 8 października prowadzili wzmożone kontrole drogowe na drodze krajowej nr 11 w Bytomiu. Mundurowi poprzez wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości sprawdzali, czy kierowcy nie przekraczali dozwolonej prędkości. Oprócz tego obserwowali także pobliskie przejścia dla pieszych oraz zwracali uwagę na wszystkie popełnione wykroczenia w ruchu drogowym. To wszystko po to, aby poprawić bezpieczeństwo oraz wyeliminować zagrożenia, które pojawiają się na drodze i są najczęstszymi przyczyną wypadków.

Jak zapowiada bytomska policja – takie działania będą przeprowadzane cyklicznie przez cały miesiąc październik.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.